Szakmai kirándulás az egyesület tagsága számára (Pécs)

Magyarkanizsa Község Pedagógus Egyesülete szakmai kirándulást szervezett 2018.11.11-én Pécsre. Az 50 pedagógus községünk minden oktatási intézményéből képviseltette magát (Gyöngyszemeink Iskoláskor Előtti Intézmény, Alapfokú Zeneiskola, Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola, Arany János Általános Iskola, Beszédes József Mezőgazdasági és Műszaki Iskolaközpont, és a horgosi Kárász Karolina Általános Iskola).

Pécsre a délelőtti órákban érkeztünk, ahol megtekintettük a Zsolnai Múzeumot, majd a Cella Septichorát (ókeresztény temető), és a Bazilikát. A délutáni órákban a Zsolnai kulturális negyed nevezetességeit tekintettük meg. Pécs Európa kulturális fővárosa volt 2010-ben. Az esti órákban indultunk hazafelé.

Magyarkanizsa Község pályázat által támogatta az utazást.

Támogató: