Ezer esztendő – irodalmi verseny és rajzpályázat 2014

„A nyelv az legyen, aminek illik: hív és kész és tetsző magyarázója mindannak, amit a lélek gondol és érez.”

/Kazinczy Ferenc/

MAGYARKANIZSA KÖZSÉG PEDAGÓGUS EGYESÜLETE

a magyarságtudat és az anyanyelvápolás céljából

EZER ESZTENDŐ

címen irodalmi versenyt és rajzpályázatot hirdet végzős óvodások és általános iskolások alsós és ötödikes diákjai számára.

Kanjiza emmi-logo

A versenyen részt vehetnek Magyarkanizsa község óvodásai és alsós tanulói, valamint Törökkanizsa, Csóka és Zenta alsós diákjai. A feltételek a következők:

• A rajzpályázaton csak a végzős óvodások munkáira számítunk. Minden tagozatról 1 munkával lehet jelentkezni.(Csak Magyarkanizsa község óvodásai!)
  • Az irodalmi versenyre az első, második, harmadik és negyedik osztályos kisdiákokat, illetve csak Magyarkanizsa község ötödik osztályosait várjuk az általános iskolákból.
Cikk

Képek: